Connect with us

Çift Doz Aşısını Yaptıran Marina Kovid-19’a Yakalandı

Magazin

Çift Doz Aşısını Yaptıran Marina Kovid-19’a Yakalandı

İki doz aşını yatıran İngiliz şarkıcı Marina, beş arkadaşı ile birlikte koronavirüse yakalandığını açıkladı.

İngiliz müziğin başarılı ismi Marina, kovid-19’a yakalandığını söyleyerek hayranlarını özellikle kapalı alanlarda daha dikkatli olmaları konusunda çağrıda bulundu.

Haziran ayının ikinci haftasında “Ancient Dreams in a Modern Land” adını taşıyan beşinci stüdyo albümünü müzikseverle buluşturan Marina, geçen hafta koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Marina
Marina

Marina: Çift Doz Aşımızı Yaptırmıştık

Instagram hikayesi üzerinden yaptığı paylaşımda 35 yaşındaki şarkıcı, çift doz aşını yaptırdığını ancak beş arkadaşı ile birlikte geçen hafta kovid-19’a yakalandığını belirtti. Sosyal medya üzerinden sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü yıldız, Kovid-19’u hafif geçirmesine rağmen oldukça zorlu bir süreçten geçtiğini aktardı.

Geçen hafta beş arkadaşımla birlikte ben de kovid-19’a yakalandım. Hepimiz iki doz aşımızı olmuştuk. Ancak, Kovid’in hafif hali bile hiç hoş değil. Berbat! Kapalı alanlardaki güvenlik konusunda kesinlikle yanlış bir hissiyat var bu yüzden sizleri bilgilendirmek istedim.

Marina/Instagram Hikayesi /19 Temmuz 2021

Marina: Sıranız Geldiğinde Aşınızı Olun

Kovid-19 sürecini aşı olduğu için hafif düzeyde geçirdiğini belirten Marina, aşının önemine dikkat çekerek hayranlarına şöyle seslendi.

Lütfen aşı sıranız geldiğinde aşınızı olun. Geçen haftanın daha kötü bir halini yaşamak istemezdim.

Aşı oldum, üşütmüşümdür demeyin!

Sağlığı hakkında sosyal medya hesabı üzerinden güncellemeler yapan İngiliz şarkıcı, koronavirüs salgının belirtileri konusunda edindiği bilgileri şöyle aktardı:

Semptomlar birçok insanda hapşırma ve boğaz ağrısı şikayetiyle başlamış. Aşı oldum üşütmüşümdür/soğuk algınlığıdır demeyin. Yakalandıktan sonraki beş gün içinde hızlı testlerle uğraşmayın. Büyük olasılıkla testiniz negatif çıkacaktır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Magazin

  • Ariana Grande-Dalton Gomez-Evlendi-poptakal Ariana Grande-Dalton Gomez-Evlendi-poptakal

    Magazin

    Ariana Grande ve Dalton Gomez Evlendi

    By

    Ariana Grande, 2020 yılında nişanlandığı emlakçı sevgilisi Dalton Gomez ile Kaliforniya'nın Montecito şehrinde bulunan evinde kıyılan...

To Top