in

Adele’in “30” Albümünün Şarkı Listesi Belli Oldu

Adele, yeni albümü 30’un şarkı listesini açıkladı. 25 Kasım’da çıkacak albümde 12 şarkı yer alıyor.

Adele‘in merakla beklenen “30” adını verdiği dördüncü stüdyo albümünün şarkı listesi belli oldu.

Albümün hazırlık sürecinde Adele’e daha öncede çalıştığı ünlü prodüktörler Greg Kurstin, Max Martin, Shellback ve Tobias Jesso Jr eşlik etti. Ünlü yıldız bu albümünde Inflo ve Ludwig Goransson ile de ilk kez çalışma imkanı yakaladı.

Müzikseverleri duygusal bir yolculuğa çıkaracak albümde 12 şarkı yer alıyor. Target mağazaları için hazırlanan versiyonunda ise 3 bonus şarkıya yer verildi. Adele’in ses getiren çıkış teklisi “Easy On Me” şarkısının Chris Stapleton iş birliği içeren yeni versiyonu da yine Target versiyonuna dahil edildi.

Dikkat çekici şarkı isimleriyle merak uyandıran 30 albümünün şarkı listesi şöyle: 

1. Strangers by Nature
2. Easy on Me
3. My Little Love
4. Cry Your Heart Out
5. Oh My God
6. Can I Get It
7. I Drink Wine
8. All Night Parking (With Erroll Garner) Interlude
9. Woman Like Me
10. Hold On
11. To Be Loved
12. Love Is a Game
Bonus Tracks:
13. Wild Wild West
14. Can’t Be Together
15. Easy on Me (With Chris Stapleton)

Adele’in eski eşi Simon Konecki‘den ayrılma sürecinden ilham alınarak hazırlanan albüm 25 Kasım’da müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

“EV, KALBİNİN OLDUĞU YERDİR”

Adele, albüm duyurusunu resmî web sitesi üzerinden duyurmasıyla beraber albüm sürecindeki ruh halini anlattığı bir mesaj yayımladı. Adele mesajında dinleyicilerine şunları aktardı:

“… Bunu yazarken, beni neşelendirmek için bir şişe şarap ve bir paket yemekle arkadaşım geldi. Her zaman en iyi tavsiyeyi veren bilge arkadaşım… Hiddetiyle bana hayata bir kez geldiğimizi hatırlatan kişi. Nedensizce hıçkıra hıçkıra ağladığım gecelerde ayakta kalıp elimi tutan arkadaşım. Kalkıp gelen, beni evden alıp bir yerlere götüren, gitmek istemediğimi söylediğimde ise biraz D vitamini almam için beni evden çıkarmak isteyen arkadaşım. Evime gizlice girip yüz maskeleriyle dergileri ve iyi hissetmem için bazı banyo tuzları bırakan aynı zamanda muhtemelen biraz kişisel bakım yapmam gerektiğini hatırlatan bu arkadaş! Ve sonra her ne olursa olsun bu arkadaş, kederim beni tüketirken onları arayıp sormayı bırakmama rağmen beni kontrol etmeye devam etti. O zamandan beri evimi ve kalbimi titizlikle yeniden inşa ettim. Ve bu albüm bunu anlatıyor.

Ev, kalbinin olduğu yerdir.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Adele (@adele)’in paylaştığı bir gönderi

Mac Miller’ın Ölümünden Sorumlu Kişi Suçunu Kabul Etti

Kristen Stewart ve Dylan Meyer Nişanlandı