in

Bebe Rexha’nın “Better Mistakes” Albümü Listelerde Beklenen İlgiyi Görmedi

Bebe Rexha’nın 7 Mayıs’ta müzik raflarında yerini alan “Better Mistakes” albümü listelerde beklenen başarıyı yakalayamadı. Albüm, ilk hafta satışlarıyla Billboard 200 listesinde 140 numaradan giriş yaptı.

Bebe Rexha’nın “Better Mistakes” adını verdiği ikinci stüdyo albümü satış listelerinde beklenen başarıyı yakalayamadı. 31 yaşındaki Pop yıldızının 7 Mayıs’ta satışa sunulan albümü ilk hafta satışlarının ardından Rolling Stone listesine 129, Billboard 200 listesine ise 140 numaradan giriş yaptı.

Yeni albümünün düşük satış rakamlarının ardından listelere kötü bir giriş yapan Bebe Rexha, Twitter’dan içini döken açıklamada bulunarak, bu durumu “üzücü” olarak yorumladı.

“Asla Pes Etmeyeceğim”

“Better Mistakes” albümünün satışlarında hayal kırıklığına uğrayan Bebe Rexha, Twitter’dan durum değerlendirmesi yaptı.

Yeni albümü ile beklenen ilgiyi göremeyen Bebe Rexha, düşük albüm satışı karşısında albümüne inandığını ve pes etmeyeceğini söyledi.

Üzücü. Ama pes etmeyeceğim. Kariyerim başarısızlıklar üzerine kurulu. Kalıpları takip etmedim. Durmayacağım. Şimdiye kadar yapmadım, bundan sonra da bunu yapmayacağım. Bu albüme hâlâ inanıyorum. Yine de zorlayacağım. Ne olursa olsun.

@Bebe Rexha Twitter
Bebe Rexha Twitter
Bebe Rexha Twitter

Bebe Rexha’nın “Better Mistakes” adını verdiği yeni albümü 2018 yılında çıkan “Expectations” albümünün devamı niteliğinde olmasıyla dikkat çekiyor. Ünlü yıldız uzun süredir titizlikle çalıştığı albümünde, Travis Barker, Ty Dolla Sign, Trevor Daniel, Lil Uzi Vert, Doja Cat, Pink Sweats, Lunay ve Rick Ross gibi isimlerle gerçekleştirilen iş birlikleri yer alıyor.

Only Murders in the Building Dizisinden İlk Tanıtım - poptakal

Only Murders in the Building Dizisinden İlk Tanıtım Yayımlandı

Çift Doz Aşısını Yaptıran Marina Kovid-19’a Yakalandı