in

Çift Doz Aşısını Yaptıran Marina Kovid-19’a Yakalandı

Marina and The Diamonds Kovid-19'a Yakalandı

İngiliz müziğin başarılı ismi Marina, kovid-19’a yakalandığını söyleyerek hayranlarını özellikle kapalı alanlarda daha dikkatli olmaları konusunda çağrıda bulundu.

Haziran ayının ikinci haftasında “Ancient Dreams in a Modern Land” adını taşıyan beşinci stüdyo albümünü müzikseverle buluşturan Marina, geçen hafta koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Marina
Marina

Marina: Çift Doz Aşımızı Yaptırmıştık

Çift doz aşını yaptırdığını ifade eden 35 yaşındaki şarkıcı, geçen hafta beş arkadaşı ile birlikte kovid-19’a yakalandığını belirtti. Ünlü yıldız, Kovid-19’u hafif geçirmesine rağmen oldukça zorlu bir süreçten geçtiğini aktardı.

Geçen hafta beş arkadaşımla birlikte ben de kovid-19’a yakalandım. Hepimiz iki doz aşımızı olmuştuk. Ancak, Kovid’in hafif hali bile hiç hoş değil. Berbat! Kapalı alanlardaki güvenlik konusunda kesinlikle yanlış bir hissiyat var bu yüzden sizleri bilgilendirmek istedim.

Marina/Instagram Hikayesi /19 Temmuz 2021

Marina: Sıranız Geldiğinde Aşınızı Olun

Aşı sayesinde süreci hafif düzeyde geçirdiğini belirten Marina, aşının önemine dikkat çekerek hayranlarına şöyle seslendi.

Lütfen aşı sıranız geldiğinde aşınızı olun. Geçen haftanın daha kötü bir halini yaşamak istemezdim.

Aşı oldum, üşütmüşümdür demeyin!

Uzmanlar, varyantlarla birlikte virüsün semptomlarının da değişime uğradığını söylüyor. İngiliz şarkıcı, koronavirüs salgının belirtileri konusunda edindiği yeni bilgileri şöyle aktardı:

Semptomlar birçok insanda hapşırma ve boğaz ağrısı şikayetiyle başlamış. Aşı oldum üşütmüşümdür/soğuk algınlığıdır demeyin. Yakalandıktan sonraki beş gün içinde hızlı testlerle uğraşmayın. Büyük olasılıkla testiniz negatif çıkacaktır.

Bebe Rexha’nın “Better Mistakes” Albümü Listelerde Beklenen İlgiyi Görmedi

Måneskin Basçısı Victoria De Angelis Yeni Reklam Filminde Büyüledi