in

Ed Sheeran ve Kızı Lyra’nın Kovid-19 Testi Pozitif Çıktı

Ed Sheeran ve kızı Lyra’nın koronavirüs testi pozitif çıktı. Sheeran, 14 aylık kızı ile karantinaya alındı.

Ed Sheeran’ın 1 yaşındaki kızı Lyra’nın koranavirüs testi pozitif çıktı.

Saturday Night Live’da sergileyeceği performans öncesi test yaptıran 30 yaşındaki şarkıcı testinin pozitif çıkmasıyla karantinaya alındı.

Kızıyla karantinaya alındı

Ed Sheeran’ın Kovid-19 testinin pozitif çıkmasıyla birlikte temaslı bulunduğu kişiler de kontrol altına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen Sheeran’ın eşi Cherry Seabornun’ın test sonucunun negatif çıktığı bildirildi. Çiftin 14 aylık kızları Lyra’nın ise koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı öğrenildi.

Ed Sheeran, eşi Cherry Seabornun ve kızları Lyra

Yaklaşık olarak bir buçuk haftadır kızıyla birlikte karantina da tutulan Ed Sheeran, genel sağlık durumu hakkında Daily Mail’e açıklama yaptı.

Kızımla birlikte kendimi izole ediyorum. İkimiz pozitif olduğumuz için eşim yanımızda yok. Kızımla 10 gün birlikte kalacağız. Bazen ondan uzakta oluyorum ve haftada sadece iki gün onunla vakit geçiriyorum. Bu 10 günlük süreçte onunla olmak çok iyi.

Albüm tanıtımlarını evinden gerçekleştiriyor

Karantinadayken “=” adlı yeni albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan ünlü yıldız, albüm tanıtımlarını da evinden gerçekleştirmeye çalışıyor. Zoe Ball’ın Radio 2’da yayımlanan Breakfast Show’una telefonla bağlanan Sheeran, son durumu hakkında şunları söyledi:

Sanırım hastalığın bir sonraki evresine geçtim. Haftaya oldukça zorlu başlangıç yaptım. Çok su tükettim ve doktorun verdiği tüm vitaminleri aldım. İlk defa albüm çıkma sürecinde ayakta kalamadım, uyuyarak geçirdim.

Suffolk’taki evinde karantina sürecine devam eden Ed Sheeran, elinden geldiğince planladığı röportajlarına ve performanslara evden katılmaya çalışacağını söyledi.

Gigi Hadid ve Zayn Malik Yeniden Ayrıldı

Zayn, Yolanda Hadid’in Suçlamalarına İtiraz Etmedi