in

Gigi Hadid ve Zayn Malik Yeniden Ayrıldı

Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti yeniden ayrıldı. Zayn, sevgilisi Gigi Hadid’in annesi Yolanda Hadid’i darp etmekle suçlanıyor.

Gigi Hadid ve Zayn Malik’in altı yıllık birlikteliği sona erdi. People’a konuşan kaynaklar da çiftin ayrılık haberini doğruladı.

“şu anda birlikte değiller”

Gigi Hadid ve Zayn Malik’in ilişkisi bir kez daha sona erdi. Çiftin ayrılık haberi, Gigi Hadid’in annesi Yolanda Hadid’in Zayn tarafından darbedildiği yönünde çıkan iddiaların ardından geldi. People’a konuşan Hadid ailesine yakın kaynak, çiftin ayrılığı hakkında şunları söyledi:

Şu anda birlikte değiller. Zayn de Gigi de çok iyi ebeveynler. Yolanda tabii ki Gigi’ye karşı çok korumacı. Kızı ve torunu için en iyisini istiyor.

2015 yılında ilişki yaşamaya başlayan Gigi Hadid ve Zayn Malik, süreç içinde birçok kez ayrılık yaşadı. 2019 yılında gerçekleşen ayrılığın ardından çift, 2020 yılında yeniden barıştı. Çift, Eylül 2020’de kızları Khai’yi kucaklarına alarak mutluluklarını taçlandırdı.

Zayn, Gigi’nin annesini darp etmekle suçlanıyor

Gigi Hadi ve Zayn Malik’in ayrılık haberi, Zayn Malik’in Yolanda Hadid’i darp ettiği iddiasının ortaya atılmasının hemen ardından gelmesi dikkat çekti.

Sevgilisinin annesini darbetmekle suçlanan Zayn ise TMZ’ye yaptığı açıklamada, darp iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Yolanda Hadid’i darbettiğime yönelik iddiaları katiyen reddediyorum ve kızımın yararı için bundan daha fazlasını söylemeyeceğim. Yolanda’nın asılsız iddialarını yeniden gözden geçireceğini ve aile içi sorunları mahremiyeti gözeterek iyileştirmeye yöneleceğini umuyorum.

Gigi Hadid de iddiaların ardından sözcüsü aracılığıyla People’a açıklama yaptı.

Ünlü model’in sözcüsü, “Gigi yalnızca Khai için en iyi olan şeye odaklanıyor ve özel hayatlarının gizliliğine saygı duyulmasını istiyor.” şeklinde konuştu.

Zayn, Darp İddialarına Yanıt Verdi

Ed Sheeran ve Kızı Lyra’nın Kovid-19 Testi Pozitif Çıktı