in

Zayn, Darp İddialarına Yanıt Verdi

Zayn, Yolanda Hadid’i darp mı etti? 28 yaşındaki yıldız iddialara Twitter’dan yanıt verdi.

Zayn Malik, Yolanda Hadid’i darbettiğine yönelik basına yansıyan haberler hakkında açıklama yaptı. Twitter’dan açıklama yapan 28 yaşındaki yıldız, Yolanda Hadid’i darp ettiği yönünde çıkan iddiaları yalanladı.

Bildiğiniz üzere ben mahremiyetine önem veren biriyim ve kızıma da büyürken güvende olacağı mahrem alan yaratmak istedim; aile içi mevzularımızın milletin önüne serilmediği bir yer. Birkaç hafta önce partnerim evde değilken eve giren aile üyesiyle yaşadığım tartışmayı kızım için yarattığım alanı korumak adına uzatmadım. Bu mevzu her şeye rağmen mahrem kalmalıydı ancak görünen o ki şimdilik ayrı düştük. Kızıma hak ettiği şekilde babalık görevimi yerine getirmemi mümkün kılacak huzurlu aile ortamını yeniden inşa etme çabalarıma rağmen bu olay basına “sızdırıldı”. Karşılıklı söylenen sert sözlere rağmen yine de her şeyin düzeleceğini umut ediyorum. Khai’yi korumaya ve ona hak ettiği mahremiyeti sağlamak için çaba sarf etmeye devam edeceğim.

Darp iddialarını yalanladı

TMZ’nin ortaya attığı iddia sonrası Zayn Malik, Twitter’dan iddiaları yalanlayan bir açıklama paylaştı. Açıklamasında detay vermekten kaçınan şarkıcı, kızının mahremiyetini korumanın önemine vurgu yaptı.

Zayn Malik

Twitter açıklamasının net anlaşılmaması üzerine Zayn Malik, TMZ aracılığıyla bir açıklama daha yaptı. 28 yaşındaki İngiliz şarkıcı hakkında çıkan darp iddialarını kesin bir dille yalanladı.

Yolanda Hadid’i darbettiğime yönelik iddiaları katiyen reddediyorum ve kızımın yararı için bundan daha fazlasını söylemeyeceğim. Yolanda’nın asılsız iddialarını yeniden gözden geçireceğini ve aile içi sorunları mahremiyeti gözeterek iyileştirmeye yöneleceğini umuyorum.

Bella Hadid, Yolanda Hadid ve Gigi Hadid

Zayn, Yolanda Hadid’i Darpetmekle Suçlanıyor

Gigi Hadid ve Zayn Malik Yeniden Ayrıldı