in

Zayn, Yolanda Hadid’in Suçlamalarına İtiraz Etmedi

Zayn, Yolanda Hadid olayı sonrası para cezasına çaptırıldı. Mahkeme Zayn’in öfke kontrolü kursuna ve aile içi şiddetle mücadele programına katılmasına karar verdi.

Yolanda Hadid’i darp ettiğine yönelik suçlamaları reddeden Zayn Malik’in mahkeme kayıtlarında suçunu kabul ettiği ortaya çıktı. Dört farklı suçtan yargılanan Malik’in bir konuda suçlu olduğunu kabul ettiği bildirildi.

TMZ’nin haberinde, Gigi Hadid’in evde olmadığı 29 Eylül’de kızının sevgilisi ile yaşadığı Pennsylvania’daki eve giren Yolanda Hadid’in, Zayn ile tartışma yaşadığı ve Zayn tarafından darp edildiği iddia edilmişti. Bu haberin ardından açıklama yayımlayan Zayn ise hakkında çıkan iddiaları yalanmamıştı.

Hollywood Life’a konuşan bir kaynak, Yolanda Hadid ve Zayn arasında yaşanan olay sırasında Gigi Hadid’in Paris Moda Haftası için şehir dışına çıktığını söyledi.

Herkesin bildiği gibi, Yolanda kendini çocuklarına adamış bir ebeveyn. Haliyle koruyucu ve çocuğunun hayatı söz konusu olduğunda her zaman yanında olur. Doğal olarak, Gigi uzaktayken Yolanda torunuyla ilgilenmek istedi.

Mahkeme belgeleriyle kavganın detayları ortaya çıktı

Zayn’in tartışma esnasında Yolanda Hadid’e “Lanet olası Hollandalı s*rtük, kızımdan uzak dur.” şeklinde hakaret ettiği kayıtlara geçti. Ayrıca tartışma esnasında Zayn’in Yolanda Hadid’i şifonyere sıkıştırdığı ifade ediliyor.

90 günlük denetimli serbestlik verildi

Hakkındaki suçlamalara itiraz etmeyen Zayn’e para cezası kesildi. Malik’e her bir suçlama için 90 günlük denetimli serbestlik verildi. 28 yaşındaki şarkıcı bu süreçte zorunlu olarak öfke kontrolü kursuna ve aile içi şiddetle mücadele programına katılacak. Mahkeme kararına göre, Zayn’in Yolanda Hadid ve güvenlik görevlisi ile de hiçbir temasta bulunmamasına karar verildi. Ünlü şarkıcının 6 aylık süreçte tüm koşulları yerine getirmesi halinde denetimli serbestliğin ortadan kalması bekleniyor.

Bella Hadid ve Anwar Hadid Zayn’i Takipten Çıkardı

Zayn ve Yolanda Hadid, kavgaları sonrası Instagram’dan birbirlerini takipten çıkmıştı. İçerden bir kaynağın demesine göre, Gigi’nin kız kardeşi Bella Hadid ve erkek kardeşi Anwar Hadid de anneleri Yolanda’ya destek vermek için Zayn’i Instagram’da takip etmeyi bıraktı.

Bella ve Anwar ne olursa olsun her zaman annelerinin yanındalar. Her ikisi de Zayn’i takipten çıkardı çünkü annelerini destekliyorlar. Annelerinin olayla ilgili anlattıklarına kesinlikle inanıyorlar.

Ed Sheeran ve Kızı Lyra’nın Kovid-19 Testi Pozitif Çıktı

Mac Miller’ın Ölümünden Sorumlu Kişi Suçunu Kabul Etti